Kontaktní informace

MORAVIA FLEXOPER, s.r.o.
Kožušany 162
783 75 Kožušany - Tážaly
u EXITU 272 z dálničního obchvatu Olomouce

tel.: +420 602 734 184

e-mail: info@flexoper.cz

Váš dotaz

DALŠÍ KONTAKTNÍ INFO

O naší společnosti

Společnost Moravia Flexoper, s.r.o. byla založena 16. března 1993 dvěma společníky – ing. Ctiborem Kročilem a ing. Martinem Lošťákem.

Vznik společnosti iniciovala potřeba dovážet na český trh unikátní holandský hydroizolační systém FLEXOPER/FLEXOBIT. Ten je součástí nabídky společnosti dodnes.

Prvotní specializace firmy na dodávky hydroizolací plochých střech se záhy rozšířila i o střechy šikmé. Sortiment výrobků pro stavby střech byl v průběhu následujících let neustále doplňován tak, aby bylo možné dodávat zákazníkům kompletní skladby střech plochých i šikmých. Výběr jednotlivých výrobců a dodavatelů byl vždy prováděn s ohledem na kvalitu jejich produktů a služeb. Vždy v duchu loga společnosti „PERFEKTNÍ STřEŠNÍ MATERIÁLY“.

Rozvoj firmy si brzy vynutil vybudovat vlastní rozsáhlý prodejní areál. A tak se Moravia Flexoper v roce 2005 přestěhovala ze svého původního olomouckého sídla do Kožušan u Olomouce. Zvýšila se tím nejen úroveň prodeje, ale současně se zlepšila i dostupnost prodejny pro zákazníky. Areál v Kožušanech se nachází v bezprostřední blízkosti sjezdu EXIT 272 z dálničního obchvatu Olomouce (silnice E442, Ostrava-Brno, Brno-Ostrava).

Díky naší dlouholeté tradici na trhu a rozsáhlým zkušenostem z oboru střech a izolací jsme schopni Vám nabídnout a dodat jakoukoliv střechu, kterou si budete přát.

 

Vždy se totiž přizpůsobíme Vašim přáním.